MAMINKY A BRIGÁDY

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE / PRACOVNÍK
GERLACH spol. s r.o.

(pozice je také vhodná jako přivýdělek pro studenty VŠ či maminky na RD/MD)

Pracovní náplň:

• zpracování podkladů pro celní řízení a jiné související úkoly

• komunikace s ostatními kancelářemi a odděleními společnosti

• spolupráce při odbavování zboží a s pracovníky celního úřadu

• shromažďování podkladů a údajů pro odbavení zboží

• administrativní podpora a zpracování statistik

• směnárenská činnost

• obsluha terminálu – elektronické mýtné

Požadujeme:

• ukončené SŠ vzdělání s maturitou

• uživatelskou znalost práce na PC (MS Office); SW Helios výhodou

• aktivní znalost AJ nebo NJ na úrovni B1 (denní využití)

• řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

• výhodou odborný kurz ČNB (pravost bankovek) a znalost obsluhy terminálu (mýtné) výhodou

• komunikační dovednosti

• spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost

• příjemné a nekonfliktní vystupování

• ochotu pracovat ve směnném provozu

• nástup: 09/2017

Nabízíme:

• odpovídající mzdové ohodnocení a firemní benefity (stravenky, drobné občerstvení na pracovišti, slevové programy aj.)

• možnost profesního rozvoje a osobního růstu

• příjemné prostředí a přátelský kolektiv

• zázemí mezinárodní společnosti s vedoucím postavením na trhu

• dlouhodobou spolupráci (možnost prodloužení dohody i v dalším roce)