PRÁCE NA MÍRU

PERSONALISTA
Nemosok

Popis pozice

  • Vede pracovněprávní agendu: spravuje osobní složky zaměstnanců, kontroluje termíny a změny pracovně právních dokumentů (doba určitá, zkušební doba, DPČ, DPP, apod.), zajišťuje aktualizace agendy.
  • Spravuje systém čipových karet.
  • Zajišťuje správu kmenových dat v mzdovém a personálním systému.
  • Vede agendu cizinců, zajišťuje kontkat s relevantími institucemi.
  • Administrativně podporuje chod kanceláře.
  • Zajišťuje administraci ZPP, BOZP, PO školení a souvisejících dokumentů.
  • Spolupracuje na vytváření statistik, analýz a reportingu personálních dat.
  • Zajišťuje správu systému zaměstnaneckých benefitů.

Nabízíme

  • Individuální přístup při hledání optimální formy spolupráce
  • Zaměstnanecké benefity
  • Práci v příjemném kolektivu

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání s maturitou
  • Praxe v administrativě výhodou
  • Dobrá znalost práce na PC (MS Office, Internet)
  • Spolehlivost, pečlivost, organizační schopnosti, týmová spolupráce, efektivní komunikace, reprezentativní vystupování
  • Zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost
  • Znalosti personalistiky výhodou

Dodatečné informace Benefity:

  • 5 týdnů dovolené, dotované závodní stravování, relaxační masáže, sportovní a kulturní vyžití v Sokolovském regionu, slevové vouchery – např. kosmetické služby, právní služby, IT služby, nebo např. možnost využití Apartmánů Engadin na Božím Daru. Program zaměstnaneckých benefitů je spuštěn od 1. 7. 2011 a nadále se rozšiřuje a dle sezónní nabídky aktualizuje.