PRÁCE NA MÍRU

Administrátor/ka datové schránky
Cetelem

CHARAKTERISTIKA PRACOVNÍ POZICE:

  • Od loňského roku jsme bankou a spousta věcí se u nás mění. Jednou z nich je i vznik nového oddělení součinnosti, do kterého momentálně hledáme dalšího kolegu/kolegyni.
  • Jeho/jejím úkolem bude zejména zajišťovat administrativní zpracování příchozích a odchozích zpráv datové schránky. Komunikace s dalšími odděleními ve firmě tak, abychom vyhověli všem požadavků a dotazům, které do datové schránky přijdou.
  • Součástí náplně práce je i zpracování telefonické a písemné komunikace s klienty.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Zpracovávat zprávy z datové schránky (převzetí, zapsání, rozdělování na jednotlivá oddělení, vytváření odpovědí) – od Policie ČR, exekutorů, soudů a jiných státních institucí.
  • Vkládat data o korespondenci k úvěrovým případům a klientům do evidenčního systému k jejich dalšímu použití
  • Vyhledávat informace v interních systémech společnosti
  • Zabezpečovat komunikaci s orgány státní správy ve věcech poskytování součinnosti dle zákonu o bankách apod.
  • Aplikovat stanovené postupy vedoucích k včasnému a řádnému zpracování zadaných úkolů
  • Získávat nové poznatky v procesu komunikace s kolegy a vedoucím oddělení
  • Řešit požadavky a problémy klientů související s čerpáním a splácením spotřebitelského úvěru
  • Zodpovědnost za evidenci a zařazení přijatých dokumentů a dat
  • Zodpovědnost za správnost provedených operací
  • Zodpovědnost za aktualizaci a ověřování dat

POŽADUJEME:

  • SŠ vzdělání (maturitní vysvědčení je podmínkou)
  • Velmi dobrou uživatelskou znalost práce na PC
  • Vysoká úroveň písemného projevu
  • Spolehlivost, zodpovědnost, důslednost, systematičnost
  • Logické usuzování a schopnost se rychle rozhodovat
  • Pečlivost a přesnost
  • Samostatnost a iniciativa
  • Loajalita, flexibilita
  • Ochota učit se novým věcem a postupům
  • Vysoké pracovní nasazení
  • velmi dobré vyjadřovací schopnosti a schopnost pracovat s informacemi

NABÍZÍME:

  • Silné zázemí mezinárodní bankovní skupiny - BNP Paribas
  • Perspektivní, zajímavou a motivující práci
  • Výraznou podporu profesního růstu a seberealizace
  • Moderní pracovní prostředí, mladý kolektiv, osobní přístup
  • Odpovídající finanční ohodnocení

Bohatý program zaměstnaneckých benefitů:

  • Nadstandardní délka dovolené - 28 dní (novinka od 1. 1. 2017), po dvou odpracovaných letech nárok na 30 dní (6 týdnů)
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Příspěvek na dovolenou
  • Příspěvky na osobní rozvoj
  • Jazykové kurzy