Hofmann Wizard s.r.o.

Konstruktér junior
Baví tě konstrukce a chceš získat další zkušenosti u jedné z nejlepších strojírenských firem v oboru? Nebojíš se mluvit anglicky a zajímá tě vývoj a konstrukce výrobních strojů a linek? Pokud ano, neváhej a napiš mi!

Úspěšná mezinárodní společnost se strojním zaměřením hledá do svého týmu šikovného kandidáta na pozici: KONSTRUKTÉR JUNIOR

Náplň práce:

  • Návrh konstrukčních řešení strojů a linek
  • Konstrukce dílčích částí nebo detailů
  • Tvorba výkresů a kusovníků
  • Spolupráce na vývoji a optimalizaci strojů
  • Účast na prestižních zahraničních projektech

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání technického směru – vhodné i pro absolventy
  • Zkušenosti na obdobné pozici výhodou
  • Komunikativní znalost AJ nebo NJ
  • Znalost 3D konstrukce
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • Zázemí perspektivní společnosti s dlouholetou tradicí
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Zajímavý balíček zaměstnaneckých benefitů (stravenky, možnost dalšího vzdělávání a rozvoje)
  • Pružná pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené

Nástup: ihned nebo dohodou

Místo výkonu práce: Liberecký kraj

Neváhej mě kontaktovat e-mailem: Anna.Lhotova@hofmann-personal.cz nebo telefonicky: 702 168 011.