PRÁCE NA MÍRU

Prodejce bytových doplňků Kika Nábytek
Steinhoff International

Kika je společností, která prodává kompletní sortiment nábytku a bytových doplňků odpovídající trendům moderního bydlení. Kika provozuje celkem 32 obchodních domů v Rakousku a 23 obchodních domů ve střední a východní Evropě.
Od podzimu 2013 je Kika součástí mezinárodní skupiny Steinhoff, druhého největšího obchodníka s nábytkem na světě, a patří tak ve svém oboru k lídrům trhu.

PRODEJCE BYTOVÝCH DOPLŇKŮ KIKA NÁBYTEK PLZEŇ

  • Obchodní dům Kika Nábytek s.r.o. Plzeň, Černice přijme odborné prodejce:
  • do oddělení domácích potřeb

POŽADUJEME:

  • Příjemné vystupování
  • Zkušenosti s prodejem vítány
  • Časovou flexibilitu, nerovnoměrně rozložená pracovní doba, směny i o víkendech

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Aktivní komunikace se zákazníky
  • Odborné poradenství zákazníkům
  • Zajištění běžného chodu oddělení (příjem a vybalování zboží, doplňování regálů, prodej)

NABÍZÍME:

  • Motivující platové ohodnocení dle dosažených výsledků
  • Zajímavé a dynamické zaměstnání
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Stravenky
  • Zaměstnanecké slevy
  • Dodatkovou dovolenou