Hofmann Wizard s.r.o.

PROGRAMÁTOR PLC A ROBOTŮ
Chcete psát vlastní programy pro PLC a průmyslové roboty? Láká Vás podílet se na různorodých projektech v oblasti automatizace u jedné z nejlepších strojírenských firem v oboru a domluvíte se anglicky? Pokud ano, neváhejte nás kontaktovat.

Úspěšná mezinárodní společnost se strojním zaměřením hledá do svého týmu vhodného kandidáta na pozici: PROGRAMÁTOR PLC A ROBOTŮ

Náplň práce:

  • Tvorba řídících programů pro stroje a technologické celky
  • Účast na realizaci aplikací od přípravy až po finální oživování u zákazníka
  • Zprovozňování svařovacích a manipulačních robotů
  • Tvorba technické dokumentace
  • Řešení problémů, ladění a optimalizace automatizovaných výrobních procesů

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na elektro, mechatroniku nebo řízení
  • Zkušenosti s programováním PLC (Siemens TIA výhodou)
  • Komunikativní znalost AJ nebo NJ
  • Znalost programování robotů (ABB…)
  • ŘP sk. B a ochotu cestovat

Nabízíme:

Zázemí perspektivní společnosti s dlouholetou tradicí
Tvůrčí práci s možností uplatnit své vlastní nápady
Motivující mzdové ohodnocení
Zajímavý balíček zaměstnaneckých benefitů (stravenky, možnost dalšího vzdělávání a rozvoje)
Pružná pracovní doba
5 týdnů dovolené

Nástup: ihned nebo dohodou

Místo výkonu práce: Liberecký kraj

Neváhejte mne kontaktovat emailem: Anna.Lhotova@hofmann-personal.cz nebo telefonicky: 702 168 011.