PRÁCE NA MÍRU

COPYWRITER
Principal engineering

Hledáme kreativního copywritera s min. dvou letou zkušeností, který pomůže nově vznikajícímu týmu vytvářet a editovat texty obrazovek webových aplikací a kanálů přímého bankovnictví.

Informace o projektu:

  • Tým se zabývá vývojem mobilních aplikací a responsivních webů. Skládá se z profesionálů v oblasti vývoje, UX, či grafiků, kteří spolu budou vytvářet nové produkty ve třídě digitálních bankovních aplikací a dalších integrovaných službách. Projekt je zaměřen na celou customer journey , a hledá pro klienty banky komplexní online / lehce použitelné řešení.

Co vás čeká:

  • Vytváření a editace textu obrazovek webových aplikací a kanálů přímého bankovnictví.
  • Sledování nových trendů a kontinuálním zvyšování atraktivity a srozumitelnosti sdělení v digitálním prostředí.
  • Proaktivní vyhodnocování potenciálních příležitostí pro zlepšení a přicházení s návrhy řešení a jejich vlastní realizací.
  • Podílení se na struktuře a tvorbě obsahu webových stránek a kanálů přímého bankovnictví.
  • Komunikace a spolupráce s dodavateli a ostatními odděleními v bance.

Co bychom potřebovali:

  • Praxe v oboru: 2 roky a více
  • Odborná zkušenost: Min. 2 roky praxe s copywritingem v digitálním prostředí. Přehled o technologiích a trendech v této oblasti.

Znalost oblasti:

  • Bankovnictví

Jazykové požadavky:

  • Angličtina (slovem i písmem)

Výhodou:

  • Orientace v bankovních produktech, službách a kanálech přímého bankovnictví.
  • Velikost týmu: 7 - 10
  • Možnost prodloužení: ANO

Co můžeme nabídnout:

  • Možnost navázat na další projekt po ukončení současného
  • Samostatnou a kreativní práci, kde se staví projekty od začátku.
  • Možnost zápůjčky vybavení.
  • Osobní konzultace s HR zdarma.
  • Finanční servis od našich partnerů