PRÁCE NA MÍRU

HR Recruiter
Vitana a.s.

Požadavky na kandidáta

  • Hledáme proaktivní, zodpovědnou, samostatnou, dynamickou osobnost, která se nebojí výzev, ráda komunikuje s lidmi a chce být součástí našeho týmu.
  • Náplní práce bude hledání budoucích kolegů i bez křišťálové koule, práce se sociálními sítěmi a pracovními portály.
  • Absenci předchozí mnohaleté praxe v oboru a vysokoškolské vzdělání rádi odpustíme, výměnou za chuť pracovat a učit se nové věci. Bez angličtiny to bohužel nepůjde, ale úroveň B1 je dostačující. Bude se Vám hodit empatie a týmový duch.
  • Už se nemůžeme dočkat, proto nastoupit můžete ihned, ale na toho pravého si rádi počkáme.

Pracovní náplň

  • Recruiting
  • Onboarding
  • Špetka administrativy
  • HR speciality – jen na Vás záleží, jaké budete chtít ochutnat

Nabízíme

  • Zajímavou a zodpovědnou práci ve společnosti s českou tradicí a zahraničním zázemím, prostor pro vlastní seberealizaci a profesní růst v přátelském prostředí, finanční ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem, široké spektrum zaměstnaneckých benefitů.
  • U nás dobu grilovací bereme vážně, sídlíme ve Stodůlkách, kde je spousta místa na letní grilování, ale vegetariáni se nemusí bát, koření máme dost na sýr i zeleninu.