Dunross s.r.o.

Servisní technik- Plzeň
Pro našeho významného klienta, společnost patřící k nejvýznamnějším dodavatelům komplexních bezpečnostních technologií a služeb pro ochranu osob a majetku v České republice, hledáme vhodného kandidáta na pozici Servisní technik PZTS.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • servisní zásahy u zákazníka - výjezdy (časné služební cesty) dle servisních smluv a pokynů  nadřízeného, komunikace se zákazníkem (práce v kanceláři v minimální míře)
  • oprava, montáže a instalace elektronických systémů
  • pomoc při realizaci nových zakázek
  • pohotovost na telefonu

POŽADUJEME

  • vzdělání: středoškolské elektrotechnického směru, případně vyučen v oboru
  • osvědčení o odborné způsobilosti - vyhláška č. 50/1978 (min. § 6)
  • praxe v oboru servis a montáž bezpečnostních systémů podmínkou
  • řidičské oprávnění skupiny B
  • trestní bezúhonnost
  • časovou flexibilitu
  • Vítané dovednosti: znalost EZS, EPS, CCTV, ACS, revizní zkoušky, základní znalost anglického jazyka (čtení manuálů se slovníkem)

NABÍZÍME:

  • práci na HPP ve stabilní české společnosti s dlouholetou tradicí
  • perspektivní zaměstnání v oboru bezpečnostních technologií
  • zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravné, 5 týdnů dovolené, firemní dny, příspěvek na sportovní vyžití)
  • motivující platové ohodnocení závislé na odvedeném výkonu a dosažených výsledcích
  • zajímavou práci ve stabilním a dynamickém kolektivu
  • účast na školeních a odborných seminářích
  • služební vozidlo, NTB, telefon