Future Recruitment

Rozpočtář/kalkulant
Future Recruitment s.r.o. je mladá a dynamická personálně poradenská společnost zaměřená na vyhledávání specialistů napříč obory a trhy. Každý den pomáháme absolventům i zkušeným pracovníkům posouvat se ve své profesní kariéře dále.

Rozpočtář - přípravář

Náš klient posiluje tým, hledá šikovného/šikovnou, ambiciózního/ambiciózní rozpočtáře/rozpočtářku s bohatými zkušenostmi v oboru.

Náplň práce:

• příprava, zpracování a sestavování stavebních rozpočtů a cenových kalkulací
• sestavování cenových odhadů, výpočet cen stavebních prací a materiálů
• práce s projekty a znaleckými posudky
• spolupráce s Facility managery, Centrální nákup, stavebními společnostmi,
projektanty
• vytváření harmonogramů plánovaných staveb
• spolupráce na výběrových řízeních
• návrhy alternativních řešení
• kompletace a kontrola nabídky (technická část i ceny)
• koordinace rozpočtů a kontrolu dodaných rozpočtů od subdodavatelů
• technická kontrola projektové dokumentace
• příprava podkladů pro realizaci stavby

Co k této práci potřebujete:

• SŠ, VŠ vzdělání stavební
• minimálně 3 roky praxe ve stavební výrobě a zpracování rozpočtů
• technické myšlení, výbornou orientaci v projektové dokumentaci
• pokročilou znalost práce na PC - MS Office
• znalost některého rozpočtového programu: Kross, Callida, RTS
• schopnost pracovat v týmu
• dobré komunikační a organizační schopnosti
• zodpovědnost, spolehlivost a časovou flexibilitu
• schopnost kontroly, posouzení a porovnání cenových nabídek
• ŘP sk. B
• AJ – základní úroveň

Nabízíme:

• spolupráci na HPP, smlouvu na dobu neurčitou
• možnost práce pro aktivní, rychle rostoucí společnost s mnoha pobočkami po
celé ČR, SR, HU, PL
• osobní přístup, přátelské a týmové prostředí
• zodpovědnou pozici, kde díky Vaším zkušenostem a schopnostem budeme schopni lépe plánovat rozpočty budov
• odpovědnou a zajímavou práci
• mobilní telefon
• notebook
• služební vůz i pro soukromé účely
• možnost profesního růstu
• multisport kartu a další výhodné slevy na nákupy, kulturu a další