Bc. Kamila Lajčáková
 
 
 
 
Chcete si vydělávat z domova?
Zdraví a krása

Chcete si vydělávat z domova, ale už moc nevěříte, že to jde? 

Před 8 lety jsem byla na MD a hledala jsem přivýdělek. Prošla jsem více firem, udělala spoustu chyb, ale na druhou stranu jsem díky tomu nasbírala spoustu zkušeností. Nyní vím, jak poznat firmu, kde se dá opravdu vydělat a jak to udělat, abyste to roka měli stabilní příjem a mohli např. odejít ze svého zaměstnání. Naučím Vás vše, abyste se vyhnuli zbytečným chybám a dosáhli příjmu rychleji než já. 

Nemám ráda "tajnůstkaření" a obelhávání zájemců, proto Vám na rovinu řeknu, co Vás čeká a co od Vás očekávám já. 

Nabízím Vám spolupráci se společností TianDe, která funguje již 10 let (na českém trhu 5 let). Tato společnost nabízí unikátní kosmeceutiku (léčebná kosmetika) a výrobky sestavené podle tisíce let starých receptur Tibetu, Číny a Altaje. Vše je vyrobeno z těch nejkvalitnějších surovin a bylin. 

A co by bylo Vaší náplní práce? Jednat s lidmi, doporučit jim to nejlep ší pro ně a zařídit jim slevu na tyto úžasné výrobky, které si 100% oblíbí. Vše můžete vykovávat z domova, nemusíte nikam chodit, veškerá školení můžete absolvovat přes PC. 

Požadavky: 

- věk min. 20 let
- znalost práce na PC 
- ochota učit se nové věci 
- komunikativnost 
- časová flexibilita 

Co nabízíme: 
- vybudování stabilního příjmu 
- kompletní zaškolení 
- podporu 24 hod. denně 
- motivační ohodnocení (provize až 38%) 
- spoustu bonusů, odměn a dárků 

V dnešní době je trendem nakupovat vše na internetu, nemyslíte? Lidé nechtějí chodit do obchodů a ztrácet čas nakupováním. Rádi si kupují věci z pohodlí domova, kdy si vše mohou v klidu prohlédnout, rozhodnout se a nechat si doručit balíček až ke dveřím. 

Využijte i Vy tohoto trendu a začněte si vydělávat z domova