Komerční banka, a.s.

Pracovník/ce Infolinky Komerční banky, Liberec
TELEFONNÍ CENTRUM KOMERČNÍ BANKY V LIBERCI HLEDÁ NOVÉ KOLEGY S CHUTÍ PRACOVAT PRO JEDNOHO Z NEJLEPŠÍCH ZAMĚSTNAVATELŮ. PŘÍLEŽITOST PRO ZÁJEMCE BEZ PŘEDCHOZÍCH ZKUŠENOSTÍ Z OBORU! VŠE VÁS RÁDI NAUČÍME! Pošlete nám životopis s motivačním dopisem.

Zavoláme Vám zpět!

Náplň práce:

  • Komunikace s klienty na příchozí lince v 8mi hod. směnném provozu od pondělí do pátku- začátek směny nejdříve v 6:00 a konec směny nejpozději ve 23.hod.- příplatky dle zákona
  • Řešení standardních požadavků klientů, např. zadávání platebních příkazů, ověřování zůstatku, správa trvalých příkazů apod.
  • Jedná se o neprodejní pozici

Co získáte:

  • Hlavní pracovní poměr v Komerční bance
  • Kvalitní úvodní zaškolení
  • Zkušenosti v oblasti komunikace
  • 5 týdnů dovolené a až 3 dny zdravotního volna
  • Práce v centru města
  • Možnost kariérního růstu
  • Zajímavé zaměstnanecké podmínky u bankovních produktů
  • Fixní mzda s jistým výplatním termínem
  • Čtvrtletní bonusy dle výkonu
  • Stravenky v hodnotě 95 Kč/pracovní den, plně hrazeny zaměstnavatelem
  • Příspěvky na volnočasové aktivity (systém Cafeteria)