Komerční banka, a.s.

Bankovní poradce/kyně, Karlovy Vary
Baví Vás komunikovat s lidmi? Nabízet služby? Máte rychlé a logické uvažování? Pak hledáme právě Vás! Staňte se součástí týmu Komerční banky, která hledá nového kolegu do týmu bankovních poradců. Společně dokážeme, že na partnerství záleží.

Co Vás čeká v prvních měsících?

  • Absolvujete měsíční školení, kde se seznámíte s bankovními produkty, procesy, firemními aplikacemi a nástroji.
  • V prostřední školících poboček si osvojíte jednání s klienty, svou schopnost argumentace a efektivní poskytování informací klientům.

Co bude dál?

  • Získáte vlastní portfolio klientů, pro něž budete osobním bankovním poradcem.
  • Budete mít stanoven osobní plán prodejů bankovních produktů.
  • Budete obsluhovat své a nově příchozí klienty pobočky, včetně provádění hotovostních transakcí.
  • Během osobních jednání s klienty budete zjišťovat jejich potřeby a díky znalosti jejich finanční a osobní situace nabídnete nejvhodnější řešení jejich potřeb.
  • Budete usilovat o plnění obchodních cílů, které jsou ambiciózní, ale splnitelné.

Co od Vás očekáváme?

  • Profesionální a otevřenou komunikaci s klienty
  • Schopnost skloubit zájem klienta se zájmem KB
  • Profesionální a pro-klientský přístup za každých okolností
  • Pozitivní přístup

Nabízíme

  • Zázemí silné a stabilní mezinárodní bankovní skupiny - držitele aktuálních ocenění Banka roku 2016, Bankéř roku 2016 a TOP zaměstnavatel 2017
  • Prostor pro seberealizaci a možnost odborného a kariérního růstu
  • Práci v přátelském, inspirativním a profesionálním prostředí
  • Možnost zapojit se do řady charitativních a dobrovolnických aktivit společnosti
  • Bohatý systém benefitů: 5 týdnů dovolené, plně hrazené stravenky, zvýhodněné zaměstnanecké podmínky a úrokové sazby na bankovní produkty (včetně hypoték), příspěvky na penzijní a životní pojištění, 2 dny zdravotního volna a mnoho dalších v rámci Cafeterie