Práce pro lepší BUDOUCNOST

Astistentka back-office - volba směn
EREP ENERGIE, s.r.o.

Společnost zabývající se energetickým poradenstvím vyhlašuje výběrové přijme nové pracovníky na pozici Asistent/ka back - office. Na tuto pozici přijmeme 2 zaměstnance na brigádní/zkrácený pracovní poměr.

Náplň práce:
- zadávání nových zákazníků do interního systému společnosti,
- verifikace nových smluv uzavřených obchodními zástupci,
- telefonická podpora obchodních zástupců při výjezdech,
- řešení reklamací
- příprava smluvních formulářů

Požadujeme:
- nadšení a vysoká ochota do práce,
- samostatnost, pečlivost a zodpovědnost,
- znalost práce na PC,
- příjemný projev,
- možnost odpracovat 30 hodin týdně

Nabízíme:
- nástupní bonus 3000 Kč,
- základní hodinovou mzdu 100 Kč/hod + odměny,
- zaměstnanecké benefity pro nejschopnější pracovníky - poukazy do wellness, vstupenky do kina nebo fitness,
- možnost volby směn: pondělí - neděle 8:00 - 21:00 (o víkendu 10:00 - 18:00),
- příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu vysokoškoláků,
- odborné zaškolení zdarma,
- nástup možný ihned,
- skvělá dopravní dostupnost, do 15-ti minut z centra Brna,
- po zaprcování možnost práce na plný úvazek