Dunross s.r.o.

Obchodní zástupce
Pro našeho klienta, významnou společnost působící v oblasti tiskových a portálových řešení hledáme vhodného uchazeče na pozici Obchodní zástupce

Náplň práce:

- Kompletní péče o portfolio svěřených zákazníků

- Podpora stávajících zákazníků, rozvoj a rozšiřování úspěšných vztahů s novými klienty

- Na základě analýzy podnikových procesů zjištění potřeb zákazníků, navržení řešení na míru a následná implementace za podpory projektového týmu.

- Odpovědnost za realizaci celého prodejního procesu – od analýzy potřeb zákazníků po uzavření smlouvy

- Samostatné vedení produktových školení pro klienty a obchodní tým

- Rozvoj obchodní sítě a akvizice nových klientů

Požadujeme:

- SŠ / VŠ ideálně technického zaměření

- Obchodní zkušenost a zájem o informační a komunikační technologie

- Analytické myšlení

- AJ slovem i písmem

- Schopnost zaujmou zákazníka pro nová řešení

Nabízíme:

- Práci v příjemném a moderním pracovním prostředí

- Zajímavé finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností a obchodních výsledků

- Podpora celého týmu, pravidelná školení

- Možnosti profesního a osobního rozvoje

- Služební automobil, notebook, telefon

- Sick days