PRÁCE NA MÍRU

Dispečer/údržba budovy
KOH-I-NOOR FORMEX

KOH-I-NOOR FORMEX s.r.o., nástrojárna a lisovna v Brně specializovaná na výrobu forem a plastových výrobků pro automobilový průmysl, rozšiřuje tým a hledá posilu na pozici Dispečer dopravy, údržba budovy

Požadujeme:

  • SOU, SŠ technické vzdělání
  • Zodpovědnost, flexibilita, spolehlivost, odolnost vůči stresu
  • Základní znalost technického zařízení budov
  • Aktivní řidič sk. B
  • Oprávnění na VZV výhodou
  • Uživatelská znalost MS OFFICE

Nabízíme:

  • HPP
  • Stabilní zázemí úspěšné české společnosti
  • Dobré pracovní podmínky a profesionální přístup
  • Platové podmínky dle zkušeností a výkonu
  • Bonusy/prémie
  • Stravenky 70 Kč,
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příjemný kolektiv a mnoho dalších

Pracovní náplň:

  • řízení, plánování a sledování interní dopravy
  • správa vozového parku firmy (STK, servis vozů, vyřizování dopravních nehod, přepisy vozidel)
  • zajištění školení řidičů referentů
  • údržba budovy a venkovních prostor firmy (drobné opravy na budovách, sečení trávy, úklid sněhu )
  • shromažďování odpadů
  • provádění interních auditů 14001
  • zastupuje vedoucího správy majetku

Zaujala Vás tato nabídka?

  • Pak neváhejte a zašlete nám Váš aktuální životopis pomocí odpovědního tlačítka. Nebudeme-li Vás kontaktovat do 3 týdnů od odeslání Vaší žádosti, byla v 1.kole výběrového řízení dána přednost jiným kandidátům.