PRÁCE NA MÍRU

Ekonom / ekonomka
Masarykova univerzita

Z důvodu posílení ekonomického oddělení, hledáme kolegu / kolegyni do našeho týmu.

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • komplexní agenda DPH
  • kontrola a sestavování hlášení Intrastat
  • ekonomické poradenství a správa vybraných projektů
  • správa a účtování fondů a mimorozpočtových příjmů

Jaký/á byste měl/a být?

  • VŠ vzdělání ekonomického směru, praxe výhodou
  • znát daňovou legislativu, především je nutná znalost DPH a dalších ekonomických zákonů
  • mít uživatelskou znalost MS Office a Internetu
  • mít vysokou úroveň osobního i písemného projevu
  • aktivní znalost anglického jazyka
  • samostatnost, pečlivost, komunikační schopnosti

Co nabízíme?

  • práci na HPP pro stabilní a významnou instituci
  • zajímavou, samostatnou a odpovědnou práci
  • budete spolupracovat se zkušenými kolegy
  • bude Vám umožněn osobní i profesní růst
  • 6 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní pojištění a příspěvky na očkování
  • stravenky, možnost stravování v menze MU
  • nástup možný ihned

Místo pracoviště:  ​Brno, Gorkého 13 ( od září 2018 -  Arna Nováka 1 )

​Pokud splňujete naše požadavky a naše nabídka pracovní příležitosti Vás oslovila, neváhejte nás kontaktovat skrze odpovědní tlačítko.