Práce pro lepší BUDOUCNOST

Asistent/Asistentka expedice - outdoor e-shop
Ariga s.r.o.

Hledáme další kolegy, kteří mají chuť nám pomoci s expedicí a prodejem vysoce výkonných LED svítilen a čelovek. Nikdo učený z nebe nespadl. Projdete “výcvikem”, kdy vás naučíme rozumět nejenom různorodému světu a potřebám našich zákazníků, ale i LED osvětlení a svítilnám. Jaká je náplň práce u nás?

Náplň práce:
- administrativní podpora kanceláře
- emailová a telefonická komunikace se zákazníky, poradenství
- vyřizování osobních odběrů zboží
- expedice zboží včetně balení

Požadavky:
- SŠ, vhodné pro studenty/studentky VŠ
- znalost práce v internetovém prostředí (Firefox, Thunderbird)
- samostatnost, preciznost, pečlivost, spolehlivost
- chuť naučit se něco o nových technologiích
- obvyklá pracovní doba mezi 10 až 18 hodinou
- výhodou je případně plynulá slovenština či zkušenosti s komunikací s klienty (prodej, marketing, call centrum aj.)
- nástup dle dohody

Nabízíme:
- práci se špičkovými produkty v oboru
- různorodou komunikaci v mnoha oblastech - outdoor, turistika, běh, cyklistika, jachting, rybaření, lov, speleologie, záchranné i bezpečnostní sbory
- malý, mladý, dynamický a přátelský kolektiv
- dobré platové ohodnocení