Dunross s.r.o.

Skladník na poloviční úvazek
Pro našeho významného klienta, zastoupení společnosti zaměřující se na prodej topných systémů hledáme kandidáta/ku na pozici Skladník.

Náplň

- Výdej zboží ze skladu
- Udržování skladu
- Přejímka, bezchybná manipulace se zbožím ve skladu a inventarizace zboží
- Příjem zboží na sklad
- Balení produktů

Požadujeme

- Vstřícné a slušné vystupování
- Vysoké pracovní nasazení
- Loajalita a samostatnost
- Zodpovědnost a spolehlivost
- Fyzická zdatnost
- Trestní bezúhonnost
- Praxe ve skladu na obdobné pozici vítaná
- Nástup ihned

Nabízíme

- Budujeme tým a atmosféru spolupráce
- Velice zajímavý plat na poloviční úvazek
- Mzdu dostanete vždy spolehlivě každý měsíc na svůj účet
- Flexibilní pracovní doba
- Vhodné i pro fyzicky zdatné kandidáty důchodového věku

Souhlasím, aby společnost Dunross Recruitment, sídlem Sudoměřská 32, Praha 3, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.