Future Recruitment

Technický nákupčí s NJ
Future Recruitment s.r.o. je mladá a dynamická personálně poradenská společnost zaměřená na vyhledávání specialistů napříč obory a trhy. Každý den pomáháme absolventům i zkušeným pracovníkům posouvat se ve své profesní kariéře dále.

Náplň práce

K Vašim budoucím povinnostem bude převážně patřit

zajištění nákupu mechanických dílů a komponentů pro vyráběné stroje
vyhlášení, provádění výběrových řízení a vyhodnocování nabídek na dodání dílů od dodavatelů
jednání s dodavateli o cenách a podmínkách dodání poptávaných dílů a komponentů
objednání dílů a komponentů, sledování objednávky, dodržení termínů dodání
řešení případných reklamací
úzká spolupráce s oddělením montáže, skladem

Místo výkonu práce Německo - Weiherhammer

Požadavky

Očekáváme, že máte

předchozí praxi v nákupu ve strojírenské firmě
umíte číst výkresové dokumentace
výhodou znalost SAP
komunkativní znalost NJ

Nabízíme

platové ohodnocení odpovídající praxi a pracovním výkonů, bonusy, prémie
25 dní dovolené
příspěvek na závodní stravování
příspěvek na dopravu
příspěvek na penzijní připojištění
zvýhodněné tarify mobilního operátora
jazykové kury v AJ a NJ
dobrá firemní kultura