Future Recruitment

Finanční controller
Future Recruitment s.r.o. je mladá a dynamická personálně poradenská společnost zaměřená na vyhledávání specialistů napříč obory a trhy. Každý den pomáháme absolventům i zkušeným pracovníkům posouvat se ve své profesní kariéře dále

Náplň práce

tvorba uceleného systému controllingu produkce a vývoje
další rozvíjení stávajících nástrojů controllingu, především v oblasti reportingu
účast na odbytovém a podnikovém plánování, taktéž pro zahraniční výrobní a odbytové společnosti
analýza měsíčních údajů (náklady, zisky a ztráty, bilance), zjišťování odchylek a zavedení protiopatření
nepřetržitá aktualizace dokumentace zúčtovacích cen
spolupráce na zvláštních projektech a tvorba prezentačních podkladů pro obchodní vedení

Požadujeme

Oceníme Vaše znalosti, zejména tyto:

vzdělání podnikového hospodářství nebo jiného oboru podnikové ekonomie
víceleté operativní zkušenosti v oboru controlling ve společnosti výrobního zaměření
obchodní plánování/ výhledu, účetní analýza plánu a skutečnosti, reporting
rozvinuté analytické dovednosti a koncepční síla
znalost angličtiny slovem i písmem, taktéž i znalost SAP-systému výhodou
MS Office programy na velmi dobré úrovni
ochota cestovat

Nabízíme

platové ohodnocení odpovídající praxi a pracovním výkonů, bonusy, prémie
25 dní dovolené
příspěvek na závodní stravování
příspěvek na dopravu
příspěvek na penzijní připojištění
zvýhodněné tarify mobilního operátora
jazykové kury v AJ a NJ
dobrá firemní kultura