Grafton Recruitment s.r.o.

SALES SUPPORT, alespoň 25 hod/týden
13-12-253283

Popis pozice

  • Jste student/ka VŠ a ovládáte Aj i MS Office na dobré úrovni. Máte analytické myšlení, příjemné vystupování a zvládnete komunikaci s vysoce postavenými managery a zákazníky? V současné době obsazujeme pozici SALES SUPPORT alespoň na 25 hod/týden.

Náplň práce:

  • administrativní podpora obchodního oddělení
  • příprava kalkulací a cenových návrhů
  • tvorba objednávek
  • komunikace s klienty
  • monitoring a kontrola harmonogramu probíhajících aktivit
  • reporting

Pracovní doba: alespoň 25 hod/týden (dlouhodobá spolupráce)

Nástup: ihned

Lokalita: Praha 4 (v blízkosti metra Chodov)

Mzda: 14 000 Kč/měs (při úvazku 25 hod/týden), až 24 000 Kč/měs (při úvazku 40hod/týden)

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání (ideálně ekonomického směru)
  • odpovídající administrativní praxe
  • pokročilá znalost anglického jazyka nutností (každodenní komunikace s cizinci)
  • pokročilá znalost MS Office
  • přesnost, orientace na detail
  • komunikační dovednosti
  • spolehlivost
  • týmový hráč

Benefity:

  • příspěvek na stravování
  • využití AJ
  • možnost flexibilní pracovní doby
  • moderní pracovní prostředí mezinárodní společnosti