Grafton Recruitment s.r.o.

ASISTENT/KA ODD. FINANCÍ, 20 hod týdně
13-11-253307

Popis pozice

  • Hledáte práci na částečný úvazek a zároveň se chcete něčemu novému přiučit? Máte zkušenost z financí?
  • Právě hledáme vhodné kandidáty na dlouhodobou práci Asistentky v oddělení financí na částečný úvazek.

Zodpovědnosti:

  • Kontrola a schvalování plateb pro ČR i další země
  • Práce s fakturami, různými výdaji a cestovními náhradami
  • Evidence a kontrola účetních podkladů
  • Komunikace se zahraničními pobočkami
  • Administrativní podpora oddělení

Nástup: dle dohody (ideálně ihned)
Pracovní doba: 20 hod/týden, flexibilně dle domluvy
Lokalita: Praha 1

Požadavky:

  • min. ukončené SŠ vzdělání
  • předchozí pracovní zkušenost z účetnictví
  • znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni (užití psanou a občas mluvenou formou)
  • znalost MS Office
  • schopnost analytického myšlení
  • důsledný a velmi pečlivý přístup k práci

Benefity:

  • nadstandardní platové ohodnocení
  • stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na volnočasové aktivity