Grafton Recruitment s.r.o.

RECEPČNÍ, 22 000 Kč
13-12-253701

Popis pozice:

  • Chtěli byste pracovat na recepci? Rádi byste využívali angličtinu na denní bázi?
  • Pokud ano, čtěte dál, protože pro jednu z největších logistických společností hledáme RECEPČNÍHO nebo RECEPČNÍ.

Náplň práce:

  • přijímání a přepojování telefonických hovorů
  • předávání vzkazů od volajících
  • přijímání návštěv a klientů
  • příprava občerstvení pro návštěvy (káva, …)
  • objednávání kurýrní služby, taxi, pohoštění
  • drobná administrativní výpomoc dle potřeby

Lokalita: Brumlovka
Pracovní doba: Po - Pá: 7:00 - 16:00
Nástup: IHNED, dlouhodobá spolupráce
Mzda: 130 Kč/hod

Požadavky:

  • Zájem o dlouhodobou spolupráci
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni - budete komunikovat s anglicky mluvícími zaměstnanci
  • Předchozí praxe na firemní recepci, případně v administrativě výhodou
  • Znalost MS Office, Outlook
  • Příjemné a reprezentativní vystupování
  • Samostatnost a spolehlivost

Benefity

  • Stravenky u práce na hlavní pracovní poměr