Dunross s.r.o.

Skladník
Pro našeho významného klienta, tuzemskou společnost provozující velkoobchodní a maloobchodní prodej elektromateriálu se silným zastoupením na trhu, hledáme kandidáta/ku na pozici Skladník.

Náplň práce

- Příjímání zboží na sklad

- Vydávání zboží ze skladu

- Udržování skladu

- Provádění přejímky, bezchybná manipulace se zbožím ve skladu a inventarizace zboží

Požadujeme

- Vstřícné a slušné vystupování

- Vysoké pracovní nasazení

- Loajalita a samostatnost

- Zodpovědnost a spolehlivost

- Fyzická zdatnost

- Trestní bezúhonnost

- Praxe ve skladu na obdobné pozici vítaná

- Nástup ihned

Nabízíme

- Budete součást stabilní a stále prosperující společnosti – 25 let na trhu

- Budujeme tým a atmosféru spolupráce

- Nabízíme interní vzdělávací programy a možnost profesního růstu

- Nabízíme motivující fixní plat

- Budete mít možnost získat další ohodnocení dle výsledků

- Příspěvek na stravování a jiné zaměstnanecké benefity

- Mzdu dostanete vždy spolehlivě každý měsíc na svůj účet