LONZA BIOTEC s.r.o.

Provozní elektrikář
Zajišťuje elektroúdržbu výrobního zařízení v souladu s technickou dokumentací, předpisy a nastavenými standardy jakosti cGMP, ISO, HACCP případně dalšími.

Náplň práce

Elektroúdržba výrobních linek, elektro - rozvoden.
Průběžná preventivní elektroúdržba.
Odstraňování vzniklých závad.
Elektroinstalace nových zařízení včetně zapojení.

Očekáváme

Minimálně střední odborné vzdělání (vyučen) v oboru elektro
Alespoň 5 let praxe v oboru elektro
Platné zkoušky vyhl. 50/78 sb., §6
Manuální zručnost
Zdravotní způsobilost pro práci ve směnném provozu
Samostatnost, svědomitost, povědomí o BOZP
Odolnost proti stresu, práce ve stísněných podmínkách, práce ve výškách a v hloubkách
Řidičské oprávnění sk. B
Týmová práce, flexibilita

Nabízíme

Zaměstnání v silné mezinárodní společnosti
Možnost pracovat se špičkovými technologiemi na zajímavých zákaznických projektech
Motivující finanční ohodnocení, směnové příplatky
13.mzdu
Roční bonus ve výši 4,5%
Příspěvek na dopravu (v závislosti na vzdálenosti místa bydliště, např. pro vzdálenost 25 km se jedná o 1.170 Kč měsíčně)
Vyhlášené závodní stravování (menu pro zaměstnance v ceně 15,-Kč)
5 týdnů dovolené (17,5 směny pro směnové zaměstnance)
Penzijní připojištění po 1.roce zaměstnání (3% ze základu pro odvod sociálního pojištění)
Placené pracovní volno v případě určených rodinných událostí
Očkování proti chřipce a žloutence A+B zdarma (po zkušební době)