LONZA BIOTEC s.r.o.

Senior Shift Supervisor
Odborné a manažerské zastřešení lidských zdrojů a výrobních procesů na daném výrobním oddělení. Zodpovědnost za organizaci práce a plnění plánu výroby.

Náplň práce

Vedení kolektivu Shift Supervizorů
Organizace práce na svěřeném oddělení, spolupráce na plánování výroby
Kontrola procesu a dodržení výrobního plánu. Práce v souladu s cíli společnosti.
Spolupráce na transferu nových projektů nebo změnových řízeních
Komunikace s ostatními odděleními a členy MNG
Řešení nestandardních situací
Tvorba řízené dokumentace
Práce s počítačem řízenými systémy
Práce dle standardů ISO a dalších
Dodržování Správné dokumentační praxe

Očekáváme

Odpovědnost, pečlivost, samostatnost, dochvilnost, flexibilita
Schopnost identifikovat a řešit nestandardní události
Schopnost vedení svěřeného kolektivu, práce s lidmi
Schopnost komunikace napříč podnikem
Minimálně střední odborné vzdělání (vyučen), preferováno vzdělání vysokoškolské nebo úplné střední s maturitou.
Znalost práce na PC – MS Office
Schopnost rychle se učit
Znalost angličtiny výhodou

Nabízíme

Zaměstnání v silné mezinárodní společnosti
Možnost pracovat se špičkovými technologiemi na zajímavých zákaznických projektech
Motivující finanční ohodnocení
13.mzdu
Roční bonus
Příspěvek na dopravu (v závislosti na vzdálenosti místa bydliště, např. pro vzdálenost 25 km se jedná o 1.170 Kč měsíčně)
Vyhlášené závodní stravování (menu pro zaměstnance v ceně 15,-Kč)
5 týdnů dovolené
Penzijní připojištění po 1.roce zaměstnání (3% ze základu pro odvod sociálního pojištění)
Placené pracovní volno v případě určených rodinných událostí
Očkování proti chřipce a žloutence A+B zdarma (po zkušební době)