LONZA BIOTEC s.r.o.

Směnový/á laborant/ka
Hledáme směnové laboranty/tky do analytické / mikrobiologické laboratoře

Náplň práce

Zajišťuje provoz laboratorních fermentorů a procesů na nich probíhajících (montáž fermentorů, příprava média, příprava systémů potřebných pro proces, sterilizace, očkování, obsluha procesu včetně řídicího systému, odběr a částečná analýza vzorků, očkování, obsluha procesu včetně řídicího systému, odběr a částečná analýza vzorků, kontrola procesu, čištění fermentorů)
 Rozumí funkci experimentálních zařízení a procesů a umí jednotlivá zařízení ovládat
Vede předepsané záznamy o procesech probíhajících v laboratořích v souladu s odpovídajícími kvalitativními požadavky
Obsluhuje tlakové nádoby – parní sterilizátory
Je zodpovědný/á za svěřené přístroje, za jejich údržbu a kalibrace

Očekáváme

SOU/SŠ vzdělání technického směru (ideálně se zaměřením na chemii, mikrobiologii, farmacii, zdravotnictví, potravinářství)
Znalost práce na PC – MS Office
Odpovědnost, pečlivost, samostatnost, dochvilnost, flexibilita
Schopnost rychle se učit
Schopnost týmové práce
Základní znalost angličtiny výhodou
Ochotu pracovat ve směnném provozu (12tihodinové směny systémem krátký-dlouhý týden)

Nabízíme

Zaměstnání v silné mezinárodní společnosti
Možnost pracovat se špičkovými technologiemi na zajímavých zákaznických projektech
Motivující finanční ohodnocení, směnové příplatky
13.mzdu
Roční bonus ve výši 4,5%
Příspěvek na dopravu (v závislosti na vzdálenosti místa bydliště, např. pro vzdálenost 25 km se jedná o 1.170 Kč měsíčně)
Vyhlášené závodní stravování (menu pro zaměstnance v ceně 15,-Kč)
5 týdnů dovolené (17,5 směny pro směnové zaměstnance)
Penzijní připojištění po 1.roce zaměstnání (3% ze základu pro odvod sociálního pojištění)
Placené pracovní volno v případě určených rodinných událostí
Očkování proti chřipce a žloutence A+B zdarma (po zkušební době)