PRÁCE NA MÍRU

Pracovník v expedici (brigáda)
Safe Trade s.r.o.

Hledáme zručné a pečlivé kolegy na brigádu (do konce roku) v expedici. Není nutná denní docházka, minimálně však 3 dny v týdnu, na základě domluvy, možno i víkendy.

Aktuální stav

  • Probíhá příjem životopisů
  • Základní parametry nabízené práce

Název pozice: Pracovník v expedici (brigáda)
Pracovní vztah: brigáda
Nástup: ihned
Mzda: 80-90 Kč/hod.
Místo výkonu práce: Sirotčí 605/10, Ostrava
Pracovní doba: dle domluvy (min. 3 dny/týden)
Kontaktní osoba: Radek Vyhlídal, majitel

Náplň práce

  • naplňování naší společné vize: "Doručovat více spokojeností a dělat práci, na kterou můžeme být hrdí"
  • naskladňování zboží (fyzická kontrola zboží, navádění do skladového systému, uskladnění)
  • vyřizování objednávek přijatých přes e-shop
  • veškeré režijní práce související s provozem expedice
  • řešení aktuálních problémů

Požadavky na uchazeče

  • min. maturita
  • spolehlivost - dodržování předem domluvených směn, dokončení všech přidělených úkolů
  • pečlivost - ať nenastávají chyby při naskladňování a expedici zboží
  • samostatnost - schopnost dokončovat úkoly i přes nečekané překážky