PRÁCE NA MÍRU

Makléř/makléřka
CENTURY 21 Doma

Náplň práce:

  • Vyhledávání vhodných nemovitostí pro klienty
  • Oceňování nemovitostí pro své klienty
  • Zastupování klientů při prodeji nebo pronájmu nemovitostí
  • Organizování prohlídek nemovitostí
  • Komunikace s právním oddělením
  • Zastupování klientů na úřadech
  • Vyhledávání vhodných nemovitostí a developerských projektů k investici

Požadujeme:

  • Vysoké pracovní nasazení
  • Výborné organizační a komunikační schopnosti
  • Reprezentativní vystupování
  • Odpovědnost, samostatnost a morální vystupování
  • Pozitivní přístup a touhu vypracovávat se v oboru
  • Dodržování etických standardů společnosti
  • Trestní bezúhonnost
  • Minimálně středoškolské vzdělání
  • Základní znalost práce s PC
  • Výhodou jsou: ŘP skupiny B, znalost cizího jazyka, praxe v oblasti realit nebo stavebnictví

Nabízíme:

  • Zázemí silné globální značky pro Váš osobní rozvoj
  • Celosvětově oceňovaný systém vzdělávání a marketingovou podporu (propagační předměty, inzerce na
  • předních realitních serverech, spolupráce designera při vytváření osobních marketingových materiálů atd.)

Vysoké finanční ohodnocení za nadstandardní pracovní výkony
Práci v příjemném prostředí v centru Brna
Technické zázemí, designery vybavený prostor pro Vaše obchodní jednání
Systém firemních benefitů (telefon, možnost využívat služební automobil, průběžné vzdělávání)
Soustavnou podporu při vytváření vlastního portfolia zakázek