Práce pro lepší BUDOUCNOST

Portýr - brigáda
Corinthia Panorama, s.r.o.

Náplň práce:

• vítá hosty u hlavního vchodu
• poskytuje zákaznický servis
• pomáhá se zavazadly při příjezdu i odjezdu hosta
• doprovází hosta k recepčnímu pultu a doprovází jej na pokoj, zde seznámí hosta s vybavením, službami hotelu
• v případě odjezdů vykonává rychlou prohlídku pokoje, aby se přesvědčil, že host nic nezapomněl
• je členem požární hlídky
• je nápomocen hostům s technickými problémy na pokoji (spuštění televize, klimatizace apod.)
• pracuje v souladu s pokyny svého nadřízeného

Požadujeme:

• profesionální vystupování
• znalost anglického jazyka, další jazyk výhodou
• vstřícný přístup a flexibilita
• střídání na ranních a odpoledních směnách
• řidičský průkaz skup. B, aktivní řidič,
• zkušenost na obdobné pozici výhodou

Nabízíme:

• Výbornou dopravní dostupnost (metro C Pankrác)
• Práci v příjemném kolektivu
• Odpovídající finanční ohodnocení

Praha – Krč