Práce pro lepší BUDOUCNOST

HR náborový specialista
KRC People, s. r. o.

Posilujeme tým a hledáme optimistického a kreativního HR náborového specialistu se schopností nacházet zajímavá řešení s výrazným proklientským přístupem.

Jaká bude Vaše pracovní náplň:

  • odpovědnost za svěřené náborové projekty v oblasti HR a jejich výsledky
  • vyhledávání a výběr uchazečů na obsazované pracovní pozice (selekce životopisů, samostatné vedení pohovorů)
  • osobní, telefonická a e-mailová komunikace s klienty a kandidáty
  • kreativní vytváření inzerátů a popis hledaných pozic
  • spolupráce na jednotlivých obchodních případech
  • péče o stávající klienty a získávání nových
  • práce s interními databázemi
  • pravidelný reporting

Předpoklady:

  • SŠ vzdělání
  • nadšení pro obchod
  • velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti podmínkou
  • zkušenost na obdobné pozici v personální agentuře výhodou
  • samostatnost, zodpovědnost, zaměření na výsledky

Nabízíme:

  • motivující finanční ohodnocení v závislosti na výsledcích
  • seberealizaci v pohodovém prostředí malé agentury
  • různorodou a zajímavou práci
  • flexibilní pracovní dobu
  • mobilní telefon, notebook
  • možnost využívat vzdělávacích programů naší společnosti
  • Místo výkonu práce: Praha 3
  • Nástup: ihned