MAMINKY A BRIGÁDY

Asistentka obchodního zastoupení Smíchov
VEKRA a.s.

Vaše budoucnost je ve Vašich rukách!

Hledáme obchodníky!!!

Do svých pracovních týmů hledáme nové kolegy, kteří do plnění cílů vkládají maximální nasazení.
Jsme stabilní a dynamicky se rozvíjející společnost s více než dvacetiletou historií a významným postavením na českém trhu.
Poskytneme Vám prostor pro Vaši seberealizaci, možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu.
Naši zaměstnanci jsou zdrojem úspěchu a klíčem k naší budoucnosti.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

 zajištění kompletní administrativní a organizační podpory obchodního týmu stínící techniky
 komunikace se stávajícími a novými zákazníky
 prezentace portfolia produktů stínící techniky
 příprava a zpracování nabídek v interním systému
 spolupráce s oddělením rozpočtářů a techniků i napříč celou společností

POŽADUJEME:

 min. SŠ vzdělání, ideálně technického směru
 předchozí praxe na podobné pozici (ve stavebnictví) výhodou
 velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
 aktivní přístup ke svěřeným úkolům
 samostatnost, zodpovědnost, flexibilitu
 zákaznický přístup a týmového ducha
 dobrou znalost práce na PC (program Klaes výhodou)

NABÍZÍME:

 zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
 odpovídající finanční ohodnocení a firemní benefity
 zaškolení a možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
 perspektivu závislou na osobních schopnostech
 reprezentativní kancelář obchodního zastoupení
 nástup ihned/dle dohody

Těšíme se na Vás!

Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Dovolená 5 týdnů