MAMINKY A BRIGÁDY

Pracovník úklidu
Park Inn by Radisson Ostrava

Naše požadavky na vás:

* minimálně 18 let
* chceme abyste byl/a spolehlivý/vá - spoléháme na vás, že příjdete do práce včas vždy, když máte naplánovanou směnu
* domluvíme se a společně naplánujeme každý týden váš rozvrh směn na další týden, pracujeme i o víkendech
* chceme, abyste byl/a pečlivý/á a měl/la rád/a čistotu

Pokud bydlíte v okolí hotelu, bude to pro vás velká výhoda. Směny v našem hotelu začínají ráno v 5:30 hodin a odpolední směny končí i po 23.00 hodině. Denní směny jsou od 8:00 do 16:30.

Brigáda je vhodná i pro matky na MD a studenty VŠ

Vaše náplň práce:

* butete v týmu, který zodpovídá za úklid hotelu
* naučíme vás jak uklidit pokoj hostů
* budete uklízet i veřejné prostory
* budete pracovat se strojem na úklid podlahy

Nabízíme:

* po zapracování možnost pracovat i na plný úvazek
* velmi příjemné pracoviště
* dostanete u nás zdarma najíst, napít a vaše pracovní oblečení bude vždy připravené čisté, v naši prádelně

Výplatu dostanete vždy následující měsíc v prvním pracovním týdnu - nemusíte na ni čekat do 15...20....