Dunross s.r.o.

Pracovník zákaznické péče s ČJ – Řecko ( Athény)
Náplň Práce Komunikace se zákazníky prostřednictvím telefonu, e-mailu, chatu Řešení stížností a problémů od zákazníku Zjišťování problémů a návrhy jejich řešení Vysvětlování produktů a služeb společnosti Požadavky Vynikající znalost ČJ Znalost AJ

Náplň Práce

Komunikace se zákazníky prostřednictvím telefonu, e-mailu, chatu

Řešení stížností a problémů od zákazníku

Zjišťování problémů a návrhy jejich řešení

Vysvětlování produktů a služeb společnosti

Požadavky

Vynikající znalost ČJ

Znalost AJ na komunikativní úrovni

Komunikativnost a dobré organizační schopnosti

Ochota pracovat v rychle se rozvíjejícím prostředí

Ochota pracovat v rotujících směnách, o víkendech a svátcích

Naše nabídka

Konkurenční plat pro řecký trh

Mezinárodní moderní pracovní prostředí

Možnost karierního růstu

Příplatky za přesčasy, víkendy a svátky (75%)

Příplatky za noční směny (25%)

Měsíční výkonnostní bonus

Relokační balíček zahrnující:

Letenky a doprava z/na letiště

2 týdny ubytování zdarma

Tým zaměstnanců, který pomáhá novým zaměstnancům integrovat se do řecké kultury

Speciální slevy a nabídky

Placené školení

Půlroční prémie ( Vánoce, Velikonoce, léto)

Jídelna a neforemní dress code

Lékařská péče

Kurzy řeckého jazyka zdarma