MAMINKY A BRIGÁDY

Svářeč
innogy Česká republika a.s.

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • provádění montážních prací na plynovodech
  • odstraňování poruch na plynárenských zařízeních
  • řízení vozidla
  • činnost dle TPG 905 01

Co od Vás očekáváme?

  • vyučení technického směru - potrubář, opravář PZ, instalatér, topenář, strojní obor zaměřený na produktovody
  • praxe na plynárenských zařízeních min. 1 rok výhodou
  • svářečské zkoušky dle ČSN EN 287-1 - elektro, plamen
  • zkoušky pro montáž plynových zařízení (TIČR) výhodou
  • ŘP skupiny: B

Jaké další Vaše schopnosti uvítáme?

  • samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
  • vysoké pracovní nasazení a orientace na cíl
  • schopnost a ochota učit se novým věcem

Jiné:

  • pracovní smlouva na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení na dobu neurčitou

Nabízíme:

  • stabilní zázemí nadnárodní společnosti
  • zajímavou práci s možností seberealizace
  • příjemné pracovní prostředí
  • nadstandardní balíček zaměstnaneckých benefitů
  • příležitosti k osobnímu i profesnímu rozvoji
  • zaměstnanecké akce