PRÁCE NA MÍRU

PR asistent / asistentka
CEITEC

Co bude Vaše náplň práce?

  • Příprava textů pro webovou prezentaci a další propagační tiskoviny
  • Příprava novinek na webové stránky, sociální sítě, newslettery
  • Správa webových stránek ceitec.cz a ceitec.eu a webových prezentací jednotlivých mezinárodních projektů
  • Monitoring tisku, vč. vedení databáze tiskových výstupů
  • Správa databáze kontaktů
  • Administrativní podpora týmu PR a Marketingu

Jaký/á byste měla být?

  • SŠ/VŠ vzdělání – rádi přijmeme také studenty
  • Zájem o dění kolem sebe
  • Znalost angličtiny na komunikativní úrovni
  • Schopnost učit se novým věcem a dávat si věci do souvislostí
  • Týmový hráč
  • Proaktivní, kreativní a pečlivý přístup k práci

Co nabízíme?

  • Mezinárodní pracovní prostředí vědeckého institutu působícího v rámci univerzity
  • Kombinaci stability Masarykovy univerzity a zajímavého prostředí uplatňujícího firemní principy
  • Možnost zahájit svoji pracovní kariéru zkušeností v jednom z nejprestižnějších vědeckých institutů v ČR
  • Nabízíme vám výhody jako – 6 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní pojištění, stravenky, možnost stravování v Menze MU
  • Nástup možný ihned
  • Výše úvazku je dle domluvy s kandidátem, možnost částečného úvazku nebo dohody a pružné pracovní doby