Rebuy Stars

Práce v Casinu (24.000 - 26.000/měsíc)
Skupina Rebuy Stars se rozhodla rozšířit svůj tým o nového člena, který bude mít na starosti obsluha zařízení v baru, obsluha pokladny a výherních automatů.

Zatímco u většiny zaměstnavatelů jde motivační křivka zaměstnanců dolů, ve skupině Rebuy Stars je tomu přesně naopak. Hlavním produktem skupiny Rebuy Stars jsou kamenná luxusní casina ve stylu Las Vegas. Hledáme největší odborníky, kteří nám pomůžou projekty a produkty pořádně nakopnout.

Jsme Rebuy Stars a se svým týmem to myslíme vážně!

Skupina Rebuy Stars má pro vás novou životní výzvu. Byli jste někdy v americkém Las Vegas? Ráj luxusní zábavy, celebrit a prestižních casin se objevil také v České republice a vy můžete být součástí fresh life-stylu! Přemýšleli jste někdy nad prací “krupiéra/krupiérky, pokladní, recepční nebo hostesky” v luxusním casinu plném úspěšných lidí? Je to jednoduché, stačí se nebát.

Spokojenost zákazníků je naše priorita a proto hledáme šikovné a dobře naladěné lidi, kteří vědí, co od života chtějí. Za dobrou práci – dobré peníze.

Pro naše pobočky v Plzni hledáme kandidáty na pozici Zákaznický servis.

Co Vás čeká:

  • obsluha zařízení v baru, obsluha pokladny a výherních automatů
  • zodpovědnost za stav pokladny
  • komunikace s hosty a jejich obsluha
  • zajištění profesionálního zákaznického servisu

Koho hledáme my?

  • kandidáta/kandidátku, který/á má zájem o práci s lidmi
  • zodpovědnou, přátelskou a komunikativní osobnost
  • předchozí zkušenosti v baru/restauraci jsou výhodou, nikoliv podmínkou

Požadujeme:

  • profesionální vystupování, reprezentativní vzhled
  • trestní bezúhonnost, časovou flexibilitu - práce na směny (denní i noční)

Co Vám můžeme nabídnout:

  • nadstandardní platové ohodnocení, bonusy, příplatky, vysoké spropitné
  • stabilní práci na hlavní pracovní poměr
  • možnosti kariérního růstu
  • práci v mladém, dynamickém kolektivu