PowerJob s.r.o.

Řidič VZV Dvořisko
Sháníme muže s platným řidičským oprávněním VZV.

Náplň práce:

-       manipulace ve skladu s autodíly (podhledy osobních a nákladních vozů)

-       zaskladňování, vykládání a nakládání materiálu (4 patrové regály)

-       manipulace s obaly (palety, kovové klece)

-       obsluha VZV

-       skenování - práce se čtečkou

-       inventury

 Požadujeme:

-       min.vyučení v jakémkoliv oboru

-       zkušenosti s VZV výhodou  (min. 2 roky praxe)

-       platné řidičské oprávnění VZV

-       ochotu pracovat v 3-směnném provozu (ranní, odpolední, noční)

-       samostatnost, pečlivost

-       týmového ducha

-       trestní bezúhonnost (výpis z rejstříku trestu při nástupu do zaměstnání)

Mzda: 105 Kč/hod.

Příplatky za noční: 25 Kč/hod, odpolední 15 Kč/hod, příplatek za práci v rizikovém prostředí: 8 Kč/hod.

Nabízíme:

-       zázemí stabilní společnosti

-       možnost ubytování

-       pracovní oděv při nástupu

-       zajišťujeme svozy z Pardubic a Ústí nad Orlicí

Před nástupem nutná vstupní lékařská prohlídka.

PROSÍME UCHAZEČE, ABY POSLALI ŽIVOTOPIS NA: NABOR@POWER-JOB.CZ NEBO NÁS KONTAKTOVALI NA ČÍSLE: +420 775 700 686 V PRACOVNÍ DOBĚ OD 7,30 – 15,30 HOD.