PowerJob s.r.o.

Nástrojař Hnátnice
Sháníme nástrojaře s praxí alespoň 4 roky v oboru.

Firma jejíž výrobní program je zaměřen na komponenty, moduly a komplexní řešení pro interiér vozidla, zavazadlový prostor a oblast motoru hledá nástrojaře. Dále vyvíjejí a vyrábějí nástroje a formy sloužící k výrobě těchto dílů.

Výroba v Nástrojárně Hnátnici je zcela specifická a odlišná od výroby v závodě Choceň. Zde se jedná o výrobu forem a přípravků pro lisování dílů do automobilů. Zakázková výroba na přání zákazníka, co kus to originál. Jedná se o stříhací, lisovací, lemovací, vypěňovací přípravky. Díly, které se lisují na našich formách jsou protitepelné štíty, kobercové díly, plastové díly, protihlukové izolace, pěnové díly, vše pro automobilový průmysl. Seriovou výrobu těchto dílů tento závod  nedělá, ale provádějí ji lisovny.

Zručnost, přesnost a přemýšlivost lidí při práci je nutností.

Požadujeme vyučené nástrojaře nebo mechaniky, seřizovače, obráběče kovů s praxí alespoň 4 roky v oboru.

Práce v dvousměnném provozu.

Náplň práce:

- montáž, demontáž nástrojů – forem

- obsluha tušírovacích lisů, tušírování nástrojů, nástrojařské práce

- dodržování přesnosti a kvality práce, servisní práce​

Mzda: 125 - 150 Kč/hod - dle praxe.

V případě znalosti cizího jazyka (AJ, NJ) výjezdy do zahraničí při předávání zakázek.

Jeřábnický a vazačský průkaz, ev. svářečský průkaz (není podmínkou, ale výhodou).

Příplatky: 15 Kč/hod za odpolední směnu, 25 Kč/hod za práci v noci.

Nutná vstupní zdravotní prohlídka u jejich závodní lékařky.