Práce pro lepší BUDOUCNOST

Technik - technická podpora
Rittal Czech, s.r.o.

Náplň práce:

  • Každodenní telefonický nebo emailový kontakt se zákazníkem
  • Zpracování cenových nabídek pro české zákazníky v ERP SAP
  • Specifikace nestandardních provedení v AJ/NJ - komunikace s technickým exportním oddělením v Německu
  • Specifikace nestandardních provedení a úprav pro lokální modifikační centrum
  • Technická podpora a koordinace při zadávání objednávek do ERP SAP

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání technického směru
  • Uživatelská znalost PC - MS Excel, Word, Outlook, Adobe, CAD
  • Zkušenosti s ERP SAP výhodou
  • Samostatnost, pečlivost, systematičnost, pracovitost, časová flexibilita, odpovědnost
  • Proaktivita, vstřícnost a pozitivní přístup k interním i externím zákazníkům
  • Smysl pro týmovou práci, cíl neustále se učit nové věci
  • Pokročilá znalost AJ slovem i písmem, (ev. NJ)

Nabízíme:

  • Atraktivní zaměstnání v mezinárodní společnosti s dominantním postavením nejen na českém trhu
  • Možnost osobního a profesního růstu
  • Motivující finanční ohodnocení, systém firemních výhod a bonusů
  • 5 týdnů dovolené
  • Příjemné a vstřícné pracovní prostředí
  • Odborné nástupní školení a systém dalšího vzdělávání
  • Nástup dohodou
  • Zdiby