MAMINKY A BRIGÁDY

Skladník - AV technologie - pronájmy
AV MEDIA, a.s.

Požadavky

- středoškolské vzdělání (SOU, SŠ)
- praxe s prací ve skladu výhodou
- platné zkoušky VZV velkou výhodou (propadlé lze po dohodě obnovit)
- komunikativnost, zodpovědnost, odolnost vůči stresu
- ochota učit se, zodpovědnost, rychlost v pracovním procesu
- časová flexibilita
- základní znalost práce na PC
- bezúhonnost (čistý trestní rejstřík)
- ochota k držení pohotovostí
- ŘP skupiny B – aktivní řidič

Náplň práce

- vlastní manipulace se zbožím ve skladu a v regálovém systému (nakládky, vykládky, skladování, apod.)
- příprava techniky na zakázky a její kontrola po zakázkách
- obsluha manipulační techniky (VZV, paletové vozíky, rudly, ruční manipulace)
- práce na PC a se čtečkou čárového kódu ve skladu
- skladová evidence zboží na PC, další skladové operace
- komunikace s techniky, plánovači a vedoucím skladu
- spolupráce a zastupitelnost s ostatními kolegy

Co nabízíme

- jednosměnný provoz s nepravidelně rozvrženou pracovní dobou – předem naplánovanou a domluvenou
- odpovídající platové ohodnocení
- práci v dobrém kolektivu
- firemní benefity
- pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, s možností prodloužení

Praha – Vysočany