PRÁCE NA MÍRU

Administrátor/ka centra hypoték
MONETA Money Bank

Náplň práce

  • Vyhotovovat smluvní dokumentaci na základě obdržených dokumentů
  • Vyhotovovat samostatně dokumentaci pro zápis zástavního práva banky
  • Komunikovat s návaznými institucemi o zápisu, pozastavení nebo výmazu zástavního práva
  • Aktivně komunikovat s ostatními odděleními banky (oddělením Legal, Risk, Produkt a dalšími odděleními MMB) s cílem vyřešit případný nestandardní požadavek týkající se hypotečních úvěrů

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání s maturitou
  • Orientace v základech procesů banky
  • Znalost a pracovní zkušenost s bankovními/finančními procesy
  • Zkušenost s tvorbou smluvní dokumentace k úvěrovým produktům výhodou
  • Uživatelská znalost PC, MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • Dobré komunikační dovednosti a zodpovědnost
  • Předložení výpisu z rejstříku trestů při nástupu

Nabízíme

  • Týden dovolené nad rámec zákona
  • Cafeteria systém - flexibilní zaměstnanecké výhody zahrnující příspěvek na stravování, penzijní pojištění, volnočasové aktivity a 1-5 dní Free Days
  • Dny volna navíc – sick days, parents day atd.
  • Zaměstnanecké produkty za výhodnějších podmínek
  • Prostor a podpora při vzdělávání
  • Příležitost pro osobní i profesní růst
  • Přátelské a otevřené prostředí
  • Uplatnění ve společnosti s mnoha oceněními nejen v bankovní sféře