D2Automation s.r.o.

Technolog úseku CNC obrábění
D2Manufacturing s.r.o. poskytuje specializované služby v oblasti strojírenství od roku 1992. Do našeho týmu hledáme posilu na pozici Technologa, pokud splňujete níže uvedené požadavky rádi si s Vámi domluvíme schůzku.

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání technického směru (případně SOU s praxí 5 let)
  • minimálně 3 roky praxe na obdobné pozici
  • znalost CAD/CAM systémů (ideálně CAM Works - není podmínkou)
  • znalost technické dokumentace
  • znalost technologie obrábění (nástroje, řezné podmínky atd.)
  • komunikativnost, spolehlivost, inovativní myšlení
  • AJ výhodou
  • ŘP skupiny B

Náplň práce:

  • stanovování a optimalizace technologických postupů pro obrábění na CNC zařízeních
  • nastavení technologických postupů a standardů ve firmě
  • zavádění nových technologií, metod, nástrojů atd.
  • realizace propojení konstrukce, technologie a výroby
  • účast na plném nasazení CAD/CAM systému a zvyšování produkce na úseku CNC výroby

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • přátelský pracovní kolektiv
  • práci na zajímavých projektech
  • firemní telefonní číslo s datovým balíčkem i pro soukromé využití
  • účast na školeních
  • závodní stravování
  • Multisport karta
  • prémie