PRÁCE NA MÍRU

Obchodník gastro stravenky
LIDL

Společnost Lidl stravenky v.o.s. přichází s ambicí radikálně změnit stravenkový business. Naše stravenka je jediná, se kterou se dá zaplatit v restauracích a v prodejnách Lidl a Kaufland. Pro restaurace přinášíme bezkonkurenční provizi 2,5 %.

Vaše úkoly a pracovní náplň

  • Budeš aktivně oslovovat majitele restaurací ve Tvém okolí a prezentovat jim výhody nového projektu -  Naše stravenka
  • Na vlastní kůži si vyzkoušíš sjednávání obchodu
  • Nepřipravíme Tě ani o konečné zajištění podpisu smlouvy o akceptaci Naší stravenky

Váš profil

  • Rád/a komunikuješ s lidmi a nechceš sedět v kanceláři
  • Nadšení pro akvizici nových zákazníků Ti není cizí
  • Případné zkušenosti z obchodu nebo z oblasti HORECA jsou pro nás velkým plus
  • Máš obchodního ducha a umíš pracovat jako samostatná jednotka
  • Vlastníš notebook / tablet s internetem na cesty

Nabízíme

  • Chtěli bychom s Tebou spolupracovat dlouhodobě, a proto Ti nabídneme dohodu o provedení práce na dobu neurčitou (následný přechod na hlavní pracovní poměr je možný)
  • Dostaneš skvělou příležitost nastartovat kariéru v oblasti obchodu
  • Za každou uzavřenou smlouvu Tě odměníme 300 Kč (cca 20 min. schůzka v restauraci)
  • Administrativou Tě nebudeme zdržovat, veškerý čas strávíš v terénu
  • Sférou vlivu budou restaurační zařízení ve Tvém okolí