Nathan Peterson International s.r.o.

IT Project Manager - Implementace IS
Pro našeho významného klienta, přední leasingovou společnost, hledáme nového kolegu na pozici Project Manager. Jeho úkolem bude implementace DW a nového IS.

Popis pozice:

Plánování a kontrola projektu - rozpočet, kapacity, termíny
Definování milníků, pravidel, úkolů a jejich konsolidace
Kontrola plnění úkolů/KPIs
Příprava prezentací pro vedení i obchodní partnery
Úzká spolupráce se sponzorem a stakeholdery
Komunikace s dodavateli - zasmluvnění
Dokumentace, příprava meetingů

Očekáváme:

SŠ/VŠ vzdělání
Znalost AJ na pokročilé úrovni - prezentace
Praxe na pozici Project Manager min 2 roky - oblast vývoje SW/ implementace IS
Zkušenosti s Microsoft project, projektové řízení certifikace PRINCE2 nebo obdobné
Velmi dobré komunikační, organizační, prezentační a vyjednávací dovednosti
Samostatnost, analytické myšlení, orientace na cíl
Pozitivní přístup

Nabízíme:

Příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv
Velmi dobré finanční ohodnocení a spoustu firemních benefitů,
60 000 - 90 000Kč
Možnost profesního růstu, osobního rozvoje, work-life-balance
Zajímavou a různorodou práci