Jakub Lučan

Externí Copywriter se zaměřením na popis kategorií
Vytváření přehledných, výstižných a spíše kratších popisů kategorií produktů, které mají za úkol poradit zákazníkovi, jak se orientovat v produktech v dané kategorii. Práce probíhá prostřednictvím vlastního administračního rozhraní na vlastním PC.

Jsme mladý kolektiv pracující externě na vlastních PC a komunikující převážně skrze internet. Opět rozšiřujeme tým a tentokrát hledáme schopné CW (copywritery) na pokročilejší a lépe placenou pozici. Ideálně hledáme pracovníky se zkušenostmi s psaním textů, perfektní češtinou a schopností vžít se do zákazníka a umět mu pomocí popisu kategorie správně poradit s výběrem zboží. Spolupracujeme s předním českým e-shopem a nabízíme možnost dlouhodobé a kvalitní spolupráce.

Co bude Vaším úkolem?

Práce probíhá prostřednictvím vlastního administračního rozhraní na vlastním PC z pohodlí Vašeho domova, či kanceláře. Úkolem je vždy sepsání výstižného popisu kategorie určitých produktů. Nejedná se o psaní popisu s cílem přesvědčit zákazníky ke koupi, ale o vytvoření přehledného, výstižného a spíše kratšího popisu kategorie, který má za úkol poradit zákazníkovi, jak se orientovat v produktech v dané kategorii. Například když se zákazník nevyzná v kategorii externích disků, Váš popis by měl laicky, jednoduše a výstižně zákazníka seznámit s nejdůležitějšími parametry a pomoci mu tak s výběrem zboží v dané kategorii.

Aktuálně hledáme pracovníky pro tyto tři segmenty produktů:

1) PC komponenty, PC doplňky a jejich příslušenství

2) Hračky, drogerie, parfémy, šperky, hodinky

3) Malé spotřebiče (kuchyňské spotřebiče, péče o domácnost, krásu, zdraví), velké spotřebiče (bílé elektro)

Požadujeme, abyste měli ve vybraném segmentu přehled a ideálně hlubší znalosti.

Odměna

Nabízíme velice zajímavé ohodnocení, které se zvyšuje se získanými zkušenostmi. Výplata za provedenou práci probíhá jednou měsíčně cca mezi 10.-20. dnem za předchozí měsíc. Odměna je výkonová a odvíjí se od kvality a množství odvedené práce. Za jeden napsaný popis je fixní odměna 100 Kč + variabilní odměna až 350 Kč odvíjející se od kvality popisu. Rámcově se odměna přepočítaná na čistou hodinovou odměna pohybuje v průměru lehce přes 100 Kč. Po získání zkušeností se naši CW dostávají i na 150+ Kč čisté odměny za hodinu. Záleží pouze na Vašich schopnostech a pečlivosti. Při vyšší efektivitě a kvalitě je možné dosáhnout vyšších odměn.

Pokud máte o danou pozici zájem, zareagujte na naši nabídku a napište prosím, o který ze segmentů byste měli zájem (o kterém máte největší hloubku znalostí), případně vyberte i náhradní druhý segment.

Požadujeme

- Spolehlivost

- Perfektní češtinu

- Dobrou stylistiku

- Všeobecný rozhled ve vybraném segmentu

- Schopnost vžít se do zákazníka a uvědomit si, co je při výběru zboží v dané kategorii důležité

- Zkušenost s psaním textů

- Odpracovat alespoň 10 hodin týdně

- Alespoň základní znalost HTML, případně ochota se jej naučit a dál se v něm rozvíjet

Nabízíme

- Ohodnocení dle odvedeného výkonu

- Maximální flexibilitu - pracujete z domova a kdy vám to vyhovuje

- Spolupráci s předními hráči na trhu

- Odborné vedení a možnost se zlepšovat

- V případě oboustranné spokojenosti stálé možnosti rozšiřování spolupráce