PRÁCE NA MÍRU

Přípravář cenových nabídek
AZ KLIMA

Náplň práce:

  • Příprava cenových nabídek
  • Ostatní administrativní činnost spojená s nabídkou
  • Aktivní komunikace se zákazníky a dodavateli

Ostatní:

  • Vystupování a jednání v zastoupení firmy, jednání v souladu se zájmy firmy

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání technického směru (stavební, strojní) obor TZB výhodou
  • Rutinní znalost práce na PC – Word, Excel, Outlook
  • Znalost AJ nebo NJ je výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Chuť se dál profesně rozvíjet a kariérně růst

Nabízíme:

  • Důkladné zaškolení a seznámení se s pracovní problematikou před uvedením na pozici
  • Práci v mladém kolektivu v úspěšné a rozvíjející se společnosti, která je špičkou v oboru
  • Práci na zajímavých projektech pro tuzemské i zahraniční zákazníky nejen v rámci ČR a EU
  • Možnost navštěvovat jazykové kurzy, podpora dalšího vzdělávání zaměstnanců
  • Velmi zajímavé platové ohodnocení s bonusy vázanými na výkon a zisk divize