VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY

Specialista/ka monitoringu procesů a rizik
Rádi všechno analyzujete a hledáte ideální nastavení procesů uvnitř firmy? Chcete pracovat pro největší zdravotní pojišťovnu v České republice? Přesně Vás hledáme. Momentálně zaměstnáváme téměř 3 600 zaměstnanců. Buďte tím dalším právě Vy!

CO VÁS ČEKÁ?

* mapování, analyzování, koordinace, monitoring a controlling procesů
* zodpovědnost za správu a aktualizaci procesního modelu, procesní mapy a popisu procesů
* spolupráce s kolegy na tvorbě nových procesů a jejich implementace
* optimalizace již exitujících procesů
* komunikace a spolupráce s vlastníky procesů
* správa rizik jednotlivých procesů
* vedení příslušné dokumentace a záznamů

JAKÝ BY MĚL BÝT NÁŠ NOVÝ KOLEGA?

* vysokoškolsky vzdělaný ideálně v ekonomickém nebo technickém oboru
* zkušený v oblasti řízení procesů a rizik a v oblasti modelovaní a analyzování procesů
* zkušený v práci  s modelovacími nástroji procesů
* má znalosti BPMN 2.0
* dobře se orientuje v oblasti IT
* ovládá MS Office, důležitá je pro nás zejména zkušenost s MS Access
* analyticky smýšlející se vztahem k systematické a koordinační činnosti
* ochotný v práci zabrat, pokud si situace bude žádat
* hovořící anglicky
* rádi Vás uvítáme co nejdříve

CO NABÍZÍME MY VÁM?

* motivační systém odměňování - nemáme státní tabulky
* příjemné pracovní prostředí (žádný openspace)
* další rozvoj a vzdělávání
* 5 týdnů odpočinku na dovolené, další benefity a volno (sick days)
* flexibilní pracovní doba je samozřejmostí, za stravenky si můžete dát oběd přímo v budově
* adresa pracoviště: Orlická 4, Praha 3

Už se u nás vidíte? Dejte nám o sobě vědět! Zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis, ve kterém prosím uveďte, proč se zajímáte o danou pracovní pozici a proč bychom měli vybrat právě Vás, na e-mailovou adresu: zdenka.stibalova@vzp.cz .

Těšíme se na Vás.