Rockaway Capital SE
 
 
 
 
UX DESIGNÉR PRO WEBY INVIA
Do marketingového týmu, který má na starosti také rozvoj největšího českého webu v oblasti cestovních ruchu, hledáme UX designéra. Náš marketing čítá 12 specialistů, kteří spolu úzce spolupracují.

CO PŘESNĚ BUDETE DĚLAT:

  • Naším společným cílem v marketingovém oddělení je rozvoj webu a jeho výkonnosti. Na tom tu pracujeme všichni společně. To bude i vaše hlavní náplň práce. Přicházet s novými nápady, jak dále web rozvíjet a jaké nové vychytávky nám v tom mohou pomoci. Vymyslet můžete cokoliv, důležitý je vždy výsledek. Máte tak velký prostor pro vlastní kreativitu a nápady.
  • Další částí práce je pečovat o použitelnost webu, který se neustále mění a vyvíjí. Je třeba vše pravidelně hlídat a nové věci kontrolovat ještě ve vývoji. Těšit se můžete například na práci s HotJarem. KOUKNĚTE SE NA JEDNU Z NAHRÁVEK. K poznání uživatelů a jejich chování můžete ale použít libovolnou metodu, která vám zrovna přijde vhodná.
  • Podklady pro práci na webu budete sbírat hlavně z webové analytiky. Používáme prémiový GA 360 a spolu s ním pro AB testování Google Optimize. Tato oblast je pro nás zásadní.
  • Prototypy nebo wireframy vytváříme v Axure a jejich tvorba je velká část práce celého UX týmu. Příklad: Revize stránky (wireframe A, wireframe B) s nabídkou slev, kde jsme se snažili také dosáhnout zájmu návštěvníků a jejich pravidelného návratu na stránku.

CO VÁM ZA TO NABÍDNEME?

  • Práci v moderních kancelářích investiční skupiny Rockaway Capital na Pankráci.
  • Fér odměnu, na které se dohodneme.
  • Velkou svobodu v tom, co budete dělat. Spojenou samozřejmě s přiměřenou odpovědností. K dispozici máte seniorního leadra UX týmu, externí agenturu na webovou analytiku, na návrhy vašich prototypů skvělou grafickou firmu a další také na HTML kódování. Vývoj máme vlastní.
  • Prakticky neomezené vzdělávání na akcích a konferencích jak v ČR tak v zahraničí.

 

Pokud vás zajímá cokoliv dalšího, určitě se ozvěte! Rádi vám řekneme více a zodpovíme vaše dotazy. Stějně tak je možné, se k nám zajít podívat nebo se nezávazně potkat někde u kávy.